Nejnovější příspěvky

Konzultace aplikace Microsoft Teams

Zájemci z řad učitelů škol si mohou rezervovat online konzultaci k Teams. Termíny a rezervace místa osobní konzultace: https://outlook.office365.com/owa/calendar/kubalek1@VSE.onmicrosoft.com/bookings/ Vypsané termíny: pondělí, 18:00 – 18:45 středa, 18:00 – 18:45 pátek, 18:00 – 18:15 Jak rezervovat: V horní části vyberte Teams večerní konzultace pro školy. V kalendáři najděte den, kdy se konají online konzultace. Dny s […]

Microsoft Teams – podzim 2020

O prázdninách 2020 přibylo v Microsoft Teams několik zajímavých funkcí. Instruktáž usnadňuje přípravu na nový semestr online či hybridní výuky na VŠE včetně propojení Teams a Integrovaného studijního informačního systému (InSIS).

Aplikace Microsoft Lists

Aplikace Microsoft Lists usnadňuje práci se seznamy, které se ukládají do osobní kolekce webů (Moje seznamy) nebo do SharePointu. V aplikaci je možné vytvořit připravené šablony seznamů, uplatnit podmíněné formátování sloupců. Seznamy je možné importovat z Excelu, vytvořit nové či zkopírovat dříve vytvořené seznamy.

Živá událost v Teams

Živá schůzka v Teams umožňuje střih schůzky z několika kamer. Účastnit se může až 10 000 účastníků z organizace i mimo ni. Již v průběhu živé schůzky se divák může vracet k uplynulým okamžikům schůzky. Po skončení živé schůzky je nahrávka schůzky 180 dnů k dispozici na stejné adrese, z níž byla schůzka dostupná online, a standardně je možné stáhnout si ji.

Online schůzka v Teams na mobilu

Online schůzek v Teams se můžeme zúčastnit na mobilu. V bezplatné aplikaci Teams se můžeme např. v kanálu týmu připojit ke schůzce, poslouchat zvuk, zobrazit sdílený obsah či video uživatelů v různých režimech. Můžeme také aktivně vystoupit se svým sdíleným obsahem.

Další obsah

Další informace jsou dostupné z nabídky vpravo nahoře.