Nejnovější příspěvky

Moodle v předmětu Manažerská informatika

V předmětu Manažerská informatika je využíván LMS Moodle. Aplikovány jsou studijní materiály stránka URL a činnosti úkol, anketa, test, dotazník. Je povoleno sledování plnění činností. Některé činnosti mají omezený přístup po splnění jiných činností. V kurzu jsou upraveny obrázky v dlaždicích. V hodnocení je využita uživatelská škála, import docházky ze studijního informačního systému InSIS, kategorie, výpočty. Po absolvování kurzu student obdrží odznak a vyplňuje hodnotící dotazník.

Osobní rezervační stránka – Bookings with me

Osobní rezervační stránka umožňuje uživateli nabízet uživatelům z plánů E3, A3 a vyšších veřejné rezervace jeho služeb, např. konzultačních hodin, a soukromé rezervace dostupné jen z odkazu, např. rezervace pro pohovor se členy projektového týmu. Rezervovat čas může uživatel Microsoft365 nebo uživatel bez účtu Microsoft 365.

Seznam nahrávek na kartě kanálu Teams

Nahrávky kanálových online schůzek Teams se nyní ukládají do SharePointu. Účastník vidí nahrávky v příspěvcích kanálu. Přehledně je lze zobrazit formou karty kanálu.

Učební text Microsoft Teams

V červenci 2021 vznikl učební text Nástroj týmové spolupráce Microsoft Teams o rozsahu 146 stran. K dispozici je na webu Manažerské informatiky. Součástí je i kapitola o aplikaci Microsoft Whiteboard. Učební text je určen pro učitele, studenty i uživatele z firem.

Další obsah

Učební text k Teams
Stažení desktopové aplikace Teams a desktopové aplikace Microsoft Whiteboard
Teams pro školy – základní prezentace a nahrávky
Příspěvky blogů dle kategorií – novinky a návody v Microsoft 365, InSIS a jinde
Nedávné a očekávané novinky Microsoft 365
Další informace jsou dostupné z nabídky vpravo nahoře.

Weby Vysoké školy ekonomické v Praze využívají pro optimalizaci svého obsahu a poskytovaných služeb cookies. Prosíme o udělení souhlasu s jejich uložením.

Vyberte služby, pro které chcete povolit využívání cookies: