Rok 2015 v událostech členů rodiny

​​​​​​​​​​​​Erika

• Malostranské gymnázium
    • Erika toužila přejít z 5. třídy na osmileté gymnázium nejraději Malostranské gymnázium.
    • Celý školní rok 2014/15 pracovala na přípravě na zkoušky (přípravné kurzy, zkoušky nanečisto a další).
    • Na Malostranské gymnázium brali na 2 třídy, tj. 60 studentů. Hlásilo se 333 uchazečů. Erika byla 9., v češtině 1.
    • Ve všední dny musí Erika vstávat v 5:45, vycházet v 6:50, na škole se jí však velmi líbí.
    • Je předsedkyní třídy a s učením nemá problém.
    • Chodí do pěveckého sboru Josef.
  • Vánoční koncert školního sboru Josef v kostele sv. Tomáš na Malé Straně 22. 12. 2016​

​​​​Lukáš

• Lukáš studuje ve 3. ročníku Střední průmyslové školy dopravní v Praze, Masná ulici, specializaci MHD.
  • Lukáš pracuje v organizaci ROPID (Regionální ​​organizátor Pražské integrované dopravy).
  • T​aneční v taneční škole Plamínek včetně předvánočního plesu v Lucerně.

Markéta

• Nové učební texty
  • První taneční vystoupení kurzu Flamenca – tanec Sevillanas a Tangos​.
  • Je příznivcem Star-Wars.

Tomáš

Markéta a Tomáš