Zobrazení videa až 9 uživatelů na schůzce

Během schůzky se zobrazují videa posledních řečníků schůzky. Pro zobrazení řečníka je nutné, aby mluvil alespoň několik sekund. Pokud uživatel nemá zapnuté video, zobrazí se v kruhu jeho fotografie z Office 365, popř. jeho iniciály (pokud nemá fotografii v Office 365). Můžeme si také vybrat uživatele sami jejich připnutím do okna schůzky z nabídky uživatele v podokně Lidé. Maximální počet připnutých uživatelů:
  • v desktopové verzi: 9
  • ve webové verzi: 1
Připínání uživatelů lze využít při testech, kdy studenti dostanou pokyn, aby zapnuli své video (nikoliv zvuk, aby se nerušili navzájem). Připnout lze maximálně 9 studentů. Po jejich odepnutí lze vybrat dalších 9 studentů. Pokud student nemá na počítači kameru, může své video posílat prostřednictvím mobilní aplikace Teams z telefonu.