Struktura budovy a dveřní systémy

Schémata podlaží

Společné místnosti

číslo účel míst
(u stolu+
volně)
přístup rezervace
RB 358 zkušební místnost 10+7 identifikační karta databáze Lotus Notes
RB 359 malá zasedací místnost 14+15 identifikační karta databáze Lotus Notes
RB 436 pracovna doktorandů a externistů 24 identifikační karta
RB 437 školící počítačová místnost 18+8 identifikační karta databáze Lotus Notes
RB 438 velká zasedací místnost 38 identifikační karta databáze Lotus Notes
RB 458 zkušební místnost 10+7 identifikační karta databáze Lotus Notes
RB 459 malá zasedací místnost 14+15 identifikační karta databáze Lotus Notes

Vstupy na FPH ze schodišť v Rajské budově

schodiště doba subjekt vstup
hlavní po – pá 7 – 20 h všichni volný, dveře otevřeny
po – pá do 7 h a od 20h, so, ne zaměstnanci FPH včetně externistů a doktorandů na identifikační kartu
ostatní telefon u vchodu (vrátník)
jižní a východní po – pá 7 – 20 h zaměstnanci FPH včetně externistů a doktorandů na identifikační kartu
studenti VŠE na identifikační kartu
ostatní nelze
po – pá do 7 h a od 20 h, so, ne zaměstnanci FPH včetně externistů a doktorandů na identifikační kartu
studenti VŠE nelze
ostatní nelze

Ovládání vrátníků při vstupu na 3. – 5. podlaží Rajské budovy

Mimo čas 7 – 20 v pracovní dny je vchod na identifikační karty možný pouze pro zaměstnance, ostatní hosté musí použít vrátníka.

Pro příchozího hosta

1. Vyhledáme v nástěnném seznamu telefonní linku navštěvovaného (volaného).
  2. Stiskneme klávesu * (symbol zeleného sluchátka) a vyčkáme na nepřerušovaný tón.
  3. Volíme telefonní linku, každá klávesa je potvrzena tónem.
  4. Po přihlášení volaného hovoříme.
  5. Pokud se volaný nehlásí, zavěsíme stiskem klávesy # (symbol červeného sluchátka).

Pro zaměstnance

1. Vrátníky u vstupu na patro jsou připojeny na telefonní linku a chovají se jako telefonní přístroj.
  2. Příchozí host navolí na vrátníku telefonní linku, telefon začne vyzvánět u zaměstnance.
  3. Po zvednutí sluchátka může zaměstnanec s hostem hovořit nejvýše 120 sekund, poté se spojení ukončí. (Hovor lze i opakovaně prodloužit o 30 sekund stisknutím klávesy * na telefonu.)
  4. Přejeme-li si otevřít hostovi vstupní dveře, stiskněme na telefonu dvakrát klávesu 0 (tj. 00), dveře budou otevřeny po dobu 5 sekund.