Propojení InSIS a IS AU3V

Z InSIS je možné exportovat data a ta načíst do Informačního systému Asociace univerzit třetího věku.

Postup po přihlášení:

• V sekci Vývoj a provoz systému klikneme do odkazu Propojení s externími systémy.
  • V sekci Export dat do Centrální evidence výkonů (AU3V) klikneme do odkazu Generování sběru.
  • Vybereme aktuální univerzitní úsek – semestr a subjekt – U3V v Praze nebo U3V Jindřichův Hradec.
    .
  • Klikneme do odkazu Přehled dávek.
  • V přehledu klikneme do odkazu na počet chyb. Prověříme příčiny chyb (upravíme dotaci předmětu v katalogu předmětů nebo v rozvrhu hodin).
  • Klikneme do tlačítka XML a uložíme soubor, který budeme importovat do IS AU3V.

Import do IS AU3V po přihlášení na adrese https://au3v.vse.cz

• V horním panelu nástrojů klikneme do tlačítka IS/AU3V.
  • V levém panelu klikneme do volby Import dat.
  • Klikneme do tlačítka Zvolit soubor a vybereme dříve exportovaný soubor ve formátu XML.