Zobrazení Galerie v Microsoft Lists

Microsoft Lists nyní umožňují v zobrazení Galerie zobrazovat první čtyři pole položky v dlaždicích. V horní části dlaždice se zobrazuje první obrázek ze struktury seznamu.

Ukázku nového zobrazení demonstrujeme na seznamu veřejných vysokých škol ČR.

Po zobrazení seznamu klikneme v pravém horním panelu do tlačítka Přepnout možnosti zobrazení a vybereme zobrazení Galerie.

V zobrazení Galerie jsou zobrazeny první čtyři pole (sloupce) seznamu. V horní části dlaždice se zobrazuje první pole (sloupec) typu obrázek ze seznamu.

Pokud aktuální zobrazení uložíme pod stávajícím či novým názvem, bude v něm příště prvotně zobrazena galerie.